Салат із пареного часнику по-болгарському
Парений часник по-болгарськи, салат вітамінний
3.0
rutamyata
17.06.2019

Нещодавно ділилася з вами нескладним рецептиком приготування салату із зеленого часнику по-болгарському, перевіреним на власній практиці. Аж тут невдовзі після цього мені знову пощастило роздобути невеличкий пучечок молодого "здичавілого" зеленого часнику.
І знову постало питання: що на цей раз із нього можна приготувати? Звісно, можна було б особливо не заморочуватися, й знову приготувати вже знайомий вищезгаданий салатик (який, до речі, попри всю його простоту, був дуже смачним!), втім, із застосуванням такого доволі рідкісного, хоч і невибагливого, продукту мені хотілось випробувати на собі нові рецепти, поки ще є така можливість (адже свіжий зелений часник є продуктом вельми обмеженої сезонності).
Тож стала шукати у своїх джерелах щось новеньке на цю тему. І таки знайшла, у тій же самій кулінарній книжці, що й попередній,... рецепт ще одного простесенького салатику із зеленого часнику, схожий на попередній не лише назвою, а й передбаченим набором складових і способом приготування! :)) Одначе відмінності між ними все ж таки є, тож вирішила перевірити для порівняння ще й такий варіант. Отож...

 

Часник зелений - 2 пучки, вода підсолена - 2 скл., оцет - 3 ч.л., олія - 3 ст.л., сіль.
Обчищений часник разом зі стеблами порізати шматочками завдовжки 4-5 см, укласти в салатницю та залити підсоленим окропом. Через 5 хв зцідити воду (її можна використати для супу чи соусу), а часник залити заправкою з оцту, олії та солі, поставити на 1 год в холодне місце, а потім подати на стіл. Оцет можна замінити процідженим крізь марлю кислим молоком.

 

Салат, зображений на світлині, був мною приготовлений із додаванням до заправки звичайного столового спиртового оцту - такого ж, що його я використовувала й у приготуванні попереднього салатику. Сказати ж однозначно, який саме із них виявився смачнішим, я не можу, оскільки, як на мене, обидва ці салати були смачними приблизно в однаковій мірі, проте кожен - по-своєму. Така моя суб'єктивна думка. Ви ж маєте змогу провести власний "порівняльний аналіз", приготувавши обидва ці салатики й оцінивши їх зі своєї позиції. Але покваптеся: сезон часникової зелені триватиме ще зовсім недовго! Тож поспішайте скуштувати! :)


close
Додати свій рецепт